Úvod  » nova podstranka  » detel  » doplňky a příslušenství


Doplňky a příslušenství

NABÍDKA SYSTÉMOVÝCH DOPLŇKŮ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

 

doplňuje a rozšiřuje množství jednotlivých pracovních jednotek a činí tak z CNC systému STEPCRAFT opravdu všestranného pomocníka. Ať již potřebujete z CNC udělat řízený soustruh, rozšířit pracovní elektovřeteno o zásobník nástrojů s jejich automatickou výměnou, realizovat obrábění ve vodní lázni, nebo třeba snížit hlučnost a prašnost celozakrytovaným provedením CNC, máme řešení..!

 

LINEÁRNÍ ZASOBNÍK S AUTOMATICKOU VÝMĚNOU NÁSTROJŮ

 

lineární zásobník nátrojů s automatickou výměnou, umožňuje komfortní rychlý přechod mezi pěti až deseti nástroji a umožňuje tak automatické komplexní opracování dílců a výrobků složitých tvarů

 

 

SELEKTOR PRACOVNÍCH JEDNOTEK

 

Pro rychlý přechod mezi jednotlivými pracovními jednotkami lze stroj rozšířit o přepínací modul umožňující připojení až 8mi pracovních jednotek. Dostupný i ve verzi podporující výměnný zásobník nástrojů.

 

ODMĚŘOVÁNÍ DÉLKY UPNUTÉHO NÁSTROJE

 

Snímač odměřování délky upnutého nástroje je vybaven mikrospínačem a čidlem. Snímač Vám ušetří čas při výměně nástroje ať již jednoho za druhý či stejného po jeho nabroušení, zajistí přesnou hloubku frézování a pomůže předejít případným kolizím.

 

ZÁKLADNÍ UPÍNACÍ SADA

 

Jednoduchá upínací sada pro rychlé uchycení materiálu k pracovímu stolu. Použitelné pro upnutí materiálu do výšky 80 mm. Pro stoly s upíncími T-drážkami.

SVĚRKA PM60

 

ocelová precizní svěrka o upínací šíři 60 mm a kapacitě rozevření čelistí 32 mm, Pro komfortní pevné uchycení obrobku.

 

DRŽÁK ZAVĚŠENÉHO DÍLCE

 

Uchycení obrobku pro usnadnění frézování dýhy a dalších tenkých materiálů. Systém zabraňuje hromadění třísek pod materiálem a pomáhá eliminovat plošné deformace materiálu během obrábění.

OCHRANNÉ ZAKRYTOVÁNÍ

 

Systém ochraného zakrytování stroje pro snížení prašnosti a hlučnosti je konstruován tak, aby obsluze umožňoval pohodlý přístup ze tří stran pomocí skládacích dveří a díky průchodce ve své horní části také rychlý přechod mezi jednotlivými pracovními jednotkami.

ODKLÁDACÍ ZÁSOBNÍK PRO PRACOVNÍ JEDNOTKY A PŘÍSLUŠENSTVÍ

 

Odkládací zásobník pro pracovní jednotky a nástroje Vám umožňí mít neustále při ruce až 7 pracovních jednotek, 10 upínacích trnů a až 50 nástrojů.

LED OSVĚTLENÍ PRACOVNÍHO PROSTORU

 

Pro osvětlení pracovního prostoru stroje lze spodní stranu pohyblivého portálu stroje dovybavit LED světlením . Připojení je realizováno v stávajících kabelových rozvodech stroje.

FRÉZOVACÍ LÁZEŇ

 

vodní lázeň, příp. lázeň s jiným roztokem Vám zajistí optimální chlazení materiálu i nástroje, odplavování třísek a prodloužení intervalů mezi broušením. Lázeň zároveň podstatně snižuje zbytkovou prašnost jelikož odfrézované třísky a prach zůstávají v roztohu. Tuto výbavu oceníte zejména při opracovávání plastů, karbonu, lehkých kovů a kompozitních materiálů.

ŘÍZENÁ JEDNOTKA PRO SOUSTRUŽENÍ

 

Řízená jednotka soustruhu rozšiřuje možnosti Vašeho Stepcrat CNC systému o obrábění ve čtvrté ose. Díky tomu dokážete vyrobit i komplikované rotační tvary či frézovat složitější řezby. Vřeteník se sklíčidlem je poháněn řízeným krokovým motorem.

ODSÁVÁNÍ PRACOVNÍ JEDNOTKY

 

Pro snížení prašnosti lze vybrané pracovní jednotky osadit odsávací patkou s automatickým nastavením výšky s kompenzací polohy odsávací patky v závislosti na hloubce frézování.

UCCNC

 

UCCNC je software pro řízení stroje, který byl upraven a optimalizován zejména pro systémy a nástroje STEPCRAFT.
Umožňuje rozšířit stroj o dálkové ovládání UCR200 bylo speciálně navržené pro použití s UCCNC a Mach3 a umožňuje pohodlné a bezdrátové korekce během obrábění.

 WINPC-NC

 

řídící software WinPC-NC pro kontrolu a současné řízení 3-4 os. Všechny verze programu WinPC-NC mohou importovat, zobrazovat a zpracovávat výkresová data ve formátech HPGL, DXF (2D, R12, R14), vrtání dat EPS / AI (V3, V8). Kromě toho může plná verze zpracovat některé 3D formáty až pro 4 osy, jako jsou DIN / ISO, G kódy, Multicam a ISEL-NCP.

CAD/CAM SOFTWARE VCARVE DESKTOP

 

Výkonný intuitivní profesionální CAD/CAM software. Pro import podporuje formáty DWG, DXF, EPS, AI, PDF. Pro import obrázků BMP, JPG, TIF, GIF. Obsahuje i 3D simulátor drah obrábění.


Profitek, s.r.o.
Třída 5.května 457/44
373 72 Lišov

IČ: 06242952
DIČ: CZ06242952
Bankovní spojení:
CZK: 2401260347/2010
EUR: IBAN:CZ0620100000002801260362
         BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
GSM: +420 777 577 819
E-mail: info@profitek.cz


Najdete nás také na:
Facebook Google + You Tube

https://www.high-endrolex.com/29
Copyright © 2024 © Profitek s.r.o. | stroje a technologie | www.profitek.cz